Õpetajakoolitus, Eesti

Go-Labi algatusmeeskond pakub õpetajatele, koolitajatele ja koolijuhtidele koolituste paketti, mis tutvustab, kuidas Go-Labi abil kasutada klassiruumis uurimuslikku õpet.

 

Põhikursus (4 tundi)

Sellel kursusel õpivad osalejad interaktiivsel ja mängulisel viisil uurimusliku õppe põhiprintsiipe ja seda, kuidas Go-Lab võimaldab tutvustada uurimusliku õppe kasutamist klassiruumis. Kursus sobib suurematele õpetajate rühmadele, kes sooviksid saada esimest ja laiaulatuslikku ülevaadet uurimusliku õppe põhimõtetest ja tehnoloogiatest, mida saab kasutada uurimusliku õppe toetamiseks.

Edasijõudnute kursus 1 (4 tundi)

Sellel kursusel süvendatakse teadmisi uurimusliku õppe kohta ja tuuakse välja peamised probleemid, mis õppijatel uurimuslikus õppes tekivad. Esitatakse uurimusliku õppe aluseks olevad teaduslikud tõendid. Kursusel osalejad loovad Go-Labi ökosüsteemiga oma esimese ja esialgse digitaalse õppetunni või uurimusliku õppe ruumi (UÕR). Tunnid luuakse paaride või suuremate õpetajate rühmadena, luues ühiselt UÕR-i.

Edasijõudnute kursus 2 (4 tundi)

Edasijõudnute kursuse teises osas arutatakse ja harjutatakse erinevate UÕR kujunduselementide kasutamist. Teemad hõlmavad seda, kuidas kujundada kognitiivse koormuse teooria põhimõttel põhinevat UÕR-i; kuidas kasutada õpilastele ja õpetajatele mõeldud õpianalüütika rakendusi ning kuidas Go-Labis kasutada uurimuslikku õpet ja pööratud klassiruumi (Flipped Classroom). Osalejatelt antakse tagasisidet esialgsete UÕR-i kujunduste kohta.

Kohandatud kursus

Kui teil on erisoovid, on alati võimalik pakkuda kohandatud kursust, mis võib olla olemasoleva kursuse kohandamine või täiesti lähtuvalt vajadustele koostatud kursus. Kõiki kursused toimuvad interaktiivselt, mida juhendavad koolitajad, kellel on eelnev kogemus uurimusliku õppega ning kel on põhjalikud teadmised Go-Labi ökosüsteemist. Iga kursuse teemad on seotud haridusuuringute viimaste teaduslike avastustega. Kursusted toimuvad kas inglise või eesti keeles.

Teave ja broneerimine

Go-Labi õpetajakoolitust pakutakse mitmes keeles ja erinevates riikides. Siin on nimekiri mõnest riigist, kust saate meie kohalike partnerite käest tellida oma keeles Go-Labi koolitusi. Kui te ei leia oma riigi lippu, ärge muretsege! Lisateabe saamiseks, sealhulgas hinna ja broneerimise kohta, pöörduge lihtsalt meie poole!

 

Tähelepanu: Go-Lab on tasuta kasutamiseks ning tulevikus jääb samuti tasuta. Koolituste tegevuse kaudu saadav tulu on mõeldud ainult Go-Labi ökosüsteemi säilitamiseks.